Ekipa „syberyjska”

Zostało 5 dni! Powoli dopada nas Reisefieber
Najwyższa pora przedstawić całą ekipę wyjazdową, bowiem w trakcie realizacji projektu dołączyły do nas kolejne osoby!
 Zatem po kolei:
Maciej Cybulski - pomysłodawca i szef projektu ShadowHunters i "zaraziciel" tym pomysłem reszty ekipy! 2 lata temu obserwował zaćmienie Słońca na Syberii i wtedy już wiedział że tam wróci.

Dominika Dąbrowska - ta, co dała się "zarazić" tym pomysłem. Po jej wojażach "latynoskich" jeszcze w styczniu mówiła Maćkowi, że nie ma szans by zmieniła jesienny plan wyjazdu do Ameryki Południowej i "na żadną Syberię nie jedzie".

Anna Piekiełko - finansista, pochodząca z Oświęcimia miłośniczka podróży backpackerskich. Przez kilka lat wyjeżdżała do krajów Skandynawskich zafascynowana absolutnym pięknem tamtejszej przyrody i krajobrazów. W podróżach odnajduje m.in. radość z poznawania różnorodności świata oraz relaks jaki daje kontakt z naturą. Amatorka wędrówek po górach i jazdy na nartach. Bajkał od dawna był jej marzeniem i z małą zazdrością przyglądała się pomysłom Maćka.

Ewa Waligóra - Niepołomiczanka, z wykształcenia socjolog. Brała udział w licznych wyprawach po Europie Wschodniej. Zapalona wędrowniczka, miłośniczka wschodnich klimatów, podróży w niekomercyjne miejsca, wędrówek górskich. Uczestniczka festiwali i zlotów podróżniczych. Pasjonatka fotografii podróżniczej i ulicznej.

Wszystkiemu winny jest Maciek! Swoją drogą, ciekawie się ustawił decydując się na wyjazd z trzema kobietami prawie na 4 tygodnie! Czy wyjdzie mu to na dobre, okaże się po powrocie...

EKIPA

Maciej Cybulski
Maciej
Anna Piekiełko
Ania
Dominika Dąbrowska
Dominika
Ewa Waligóra
Ewa

Expeditions: